گروه وکلای رسمی و ثبت شده مهاجرت استرالیا؛ تو-اوشنیا

مهاجرت به استرالیا › مهاجرت از طریق ویزای خانوادگی 

مهاجرت از طریق ویزای خانوادگی

کودکان:

کودک (ویزای شماره 101 و 802)- این نوع ویزا برای کودکانی کاربرد دارد که به فرزند خواندگی پذیرفته شده و یا تحت سرپرستی پدر و مادر واقعی خود هستند. همچنین در شرایط محدود، فرزند همسر یک شهروند استرالیایی و یا فردی که "ویزای دائم در اختیار دارد" نیز مشمول این نوع ویزا می شود.

 

خویشاوندان کودک یتیم (ویزای شماره 837 و 117)-  این نوع ویزا برای کودکان یتیم زیر 18 سال کاربرد دارد که خویشاوندی در استرالیا (شهروند استرالیایی و یا مقیم دائم) دارند و والدین آن ها یا فوت شده اند و یا از آن ها اطلاعی در دست نیست.

 

فرزندخواندگی (ویزای شماره 102)- این نوع ویزا برای فرزند خوانده یک شهروند استرالیایی و یا "دارنده ویزای دائمی" کاربرد دارد. این ویزا فقط به متقاضیانی تعلق می گیرد که در زمان تقاضا در خارج از استرالیا زندگی می کنند.

 

فرزندان تحت تکفل (ویزای شماره 445)- این نوع ویزا برای فرزند فردی است که ویزای مشروط همسر و یا نامزد را گرفته است.

 

والدین:

والدین (ویزای شماره 103)- این نوع ویزا به والد و یا والدین یک شهروند استرالیایی و یا فردی که ویزای اقامت دائم در اختیار دارد، تعلق می گیرد.مدت زمان انتظار برای دریافت این نوع ویزا بیش از ۱۰ سال می‌باشد.


والدین مسن (ویزای شماره 804)- این نوع ویزا به والد و یا والدین مسن یک شهروند استرالیایی و یا فردی که ویزای اقامت دائم در اختیار دارد،تعلق می گیرد.  


ویزای مشارکتی والدین مسن (ویزای شماره 864 و 884)-این نوع ویزا به والد و یا والدین مسن یک شهروند استرالیایی و یا فردی که ویزای اقامت دائم دراختیار دارد،تعلق می گیرد.هزینهٔ باز کردن پرونده تحت این نوع ویزا در حدود ۴۵،۰۰۰ دلار استرالیا بوده و مدت زمان انتظار برای دریافت آن ۱ سال می‌باشد.


ویزای مشارکتی والدین(ویزای شماره 143 و 173)- این نوع ویزا به والد و یا والدین یک شهروند استرالیایی و یا فردی که ویزای اقامت دائم در اختیار دارد،تعلق می گیرد.هزینهٔ باز کردن پرونده تحت این نوع ویزا در حدود ۴۵،۰۰۰ دلار استرالیا بوده و مدت زمان انتظار برای دریافت آن ۱ سال می‌باشد.

 

برای خویشاوندان مسن:

افراد مسن خویشاوند (ویزای شماره 114 و 838)- این نوع ویزا به افرادی تعلق می گیرد که مجرد هستند، همسر خود را از دست داده اند، طلاق گرفته اند و یا به صورت رسمی از همسر خود جدا شده اند و تحت تکفل یک شهروند استرالیایی و یا فردی قرار دارند که ویزای اقامت دائم در اختیار دارد.

 

برای سایر خویشاوندان:

مراقبت(ویزای شماره 116 و 836)- این نوع ویزا به خویشاوندان یک شهروند استرالیایی و یا فردی که ویزای اقامت دائم در اختیار دارد، تعلق می گیرد که خود و یا یکی از اعضای خانواده اش دارای مشکل جسمی است و نیاز به مراقبت دارد.  

 

تنها خویشاوند نزدیک (ویزای شماره 115 و 835)- این نوع ویزا به تنها خویشاوند باقی ماندۀ یک مقیم استرالیایی تعلق می گیرد به شرطی که همهٔ اعضای خانواده آن شخص مقیم استرالیا باشند.


 
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
نام محصول:
نام و نام‌خانوادگی:
پست الکترونیک:
تلفن:
توضیحات:
 
لطفاً عبارت نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد نمایید.