گروه وکلای مهاجرت استرالیا؛ تو-اوشنیا

اخبار 

بررسی و تحلیل دعوتنامه های ارسالی در 23 آگوست سال 2017

۱۰شهریور
۱۳۹۶

نتایج ارسال دعوتنامه مربوط به دوره 23 آگوست از SkillSelect منتشر شده است.   در این دوره مشاهده میکنیم که برای کمک به متقاضیان مهاجرت، امتیازات مورد نیاز برای ویزای 189 شروع به کاهش نموده اند. این مقاله به تحلیل و بررسی آخرین نتایج ارسال دعوتنامه ها در برنامه  SkillSelect در سال 2017-2018 خواهد پرداخت و همچنین نگاهی خواهیم داشت به نکات مهم و زمان انتظار برای شغل های پر مخاطب برنامه مهاجرت استرالیا .   ویزای ساب کلا 189 برای مشاغل Non Pro Rata برای مشاغل Non Pro Rata ، حداقل امتیاز برای دریافت دعوتنامه برای ویزای مهارتی 189 در آخرین دور از 70 به 65 امتیاز کاهش یافته است. زمان انتظار نیز برای دریافت دعوتنامه با 65 امتیاز حدود 30 هفته است، اما ما انتظار داریم که در طی چند دور بعدی این زمان به طور قابل ملاحظه ای کاهش یابد. همچنین در نهایت، انتظار داریم حداقل امتیاز مورد نیاز به 60 کاهش یابد، اما کمی دشوار است که پیش بینی کنیم این احتمال در چه زمانی اتفاق   ادامه »

بررسی وضعیت دعوتنامه های Skill select در جولای و آگوست 2017

۰۳شهریور
۱۳۹۶

دوره سوم دعوتنامه های SkillSelect برای برنامه مهاجرت به استرالیا در سال 2017-18 بسیار متفاوت از سال گذشته است.   ما در این دوره شاهد ارسال دعوتنامه های کمتری هستیم و نیاز به نمره های بالاتری را برای این دعوت نامه در برنامه مهاجرتی 189 در مقایسه با سال گذشته شاهدیم. این درحالی است که سقف برخی از رشته ها برای تعدادی از مشاغل اصلی افزایش یافته است.   در این مقاله ما تلاش میکنیم که به بررسی سه بخش در مرحله سوم دعوت نامه ها بپردازیم و نشان خواهیم داد که چه چیزی در دورهای آینده برای محبوب ترین شغل های استرالیا مورد انتظار می باشد.  این مقاله همچنین نگاهی خواهد داشت به آخرین آمار متقاضیان ایالتی در استرالیا.   دعوتنامه های مستقل ساب کلاس 189 در مقایسه با برنامه سال 2017-2016، دعوت نامه های بسیار کمتر تاکنون برای صدور ویزا در کلاس Subclass 189 ارسال شده است. در سال 2017 تنها 1000 دعوت نامه در ماه های جولای و آگوست  برای مهاجرت به استرالیا در   ادامه »

اتمام ظرفیت پذیرش در ACT (کانبرا )

۳۱مرداد
۱۳۹۶

برنامه مهاجرت ACT در حال حاضر برای متقاضیان خارج از استرالیا بسته شده است. در تاریخ 23 آگوست 2017  برنامه پذیرش متقاضیان مهاجرت به ACT برای مهاجرت استرالیا در سال مهاجرتی 2017 – 2018 پایان یافت. بنابر این اگر شما در خارج از استرالیا زندگی می کنید، وبرای مهاجرت به استرالیا قصد ارائه درخواست به عنوان متقاضی برای استفاده از اسپانسرشیپ ACT را داشتید (subclass 190) متاسفانه امکان ارائه این درخواست را از دست داده اید و باید تا زمان شروع و باز شدن مجدد این برنامه در سال 2018 منتظر بمانید. اگر شما قبل از بسته شدن برنامه درخواست خود را ارائه نموده اید و وضعیت پرونده شما در حالت "در حال انجام است" می باشد، درخواست باید ارائه شود، و هزینه خدمات هم پیش از ساعت 11:59 (AEST) پنجشنبه 24 آگوست 2017 پرداخت شود. توجه نمایید که کلیه مدارک باید به صورت کامل ارائه گردند چرا که پس از ارائه مدارک، شما امکان اضافه کردن چیزی به پرونده مهاجرتی را نخواهید   ادامه »

اتمام ظرفیت پذیرش مهاجران خارجی در ACT (کانبرا )

۳۱مرداد
۱۳۹۶

برنامه مهاجرت ACT در حال حاضر برای متقاضیان خارج از کشور بسته شده است. در تاریخ 23 آگوست 2017 در ساعت 9:30 برنامه پذیرش متقاضیان خارجی مهاجرت به ACT برای سال مهاجرتی 2017 – 2018 پایان یافت. بنابر این اگر شما در خارج از کشور زندگی می کنید، و قصد ارائه درخواست به عنوان متقاضی برای استفاده از اسپانسرشیپ ACT را داشتید (subclass 190) متاسفانه امکان ارائه این درخواست را از دست داده اید و باید تا زمان شروع و باز شدن مجدد این برنامه در سال 2018 منتظر بمانید. اگر شما قبل از بسته شدن برنامه درخواست خود را ارائه نموده اید و وضعیت پرونده شما در حالت "در حال انجام است"           می باشد، درخواست باید ارائه شود، و هزینه خدمات هم پیش از ساعت 11:59 (AEST) پنجشنبه 24 آگوست 2017 پرداخت شود. توجه نمایید که کلیه مدارک باید به صورت کامل ارائه گردند چرا که پس از ارائه مدارک، شما امکان اضافه کردن چیزی به پرونده را نخواهید داشت. خانواده درجه یک در   ادامه »

سقف برنامه ریزی شده برای مشاغل مورد نیاز استرالیا در سال 2017-2018

۱۵مرداد
۱۳۹۶

  اداره مهاجرت استرالیا در نهایت سقف مشاغل مورد نیاز خود را برای سال های 2017 و 2018 منتشر نمود. به نظر می رسد اخبار خوبی برای حسابداران، مهندسان نرم افزار و مهندسان مکانیک وجود دارد و سقف این رشته ها به صورت قابل توجهی افزایش یافته است. بررسی و تحلیل ها بر روی نتایج منتشر شده برنامه ارسال دعوت نامه ها در دوازدهم ژوئیه هم نشان میدهد که درحال حاظر برای دریافت دعوت نامه به حداقل امتیاز نیاز دارند.   مشاغل تناسبی: ظرفیت پذیرش برای این نوع مشاغل افزایش یافته است و کاملا محتمل است که امتیاز مورد نیاز این رشته ها نیز نسبت به دوره زمانی مشابه در سال های 2016 و 2017 کاهش یابد. حسابداران: افزایش از 2285 به 4785 مهندسین صنایع، مهندسین مکانیکی و تولید: با افزایشی 639 نفری به 2178 نفر افزایش یافته است برنامه نویسان نرم افزار و اپلیکیشن نویسان: با افزایش 540 نفر به 6202 افزایش یافته است تحلیلگران کسب و کار و سیستم های ICT: افزایش 92 نفر و رسیدن به   ادامه »

تغییرات جدید در لیست مشاغل مورد احتیاج برای ویزاهای ۱۸۹، ۱۹۰ و ۴۸۹

۱۰تیر
۱۳۹۶

اداره‌ مهاجرت استرالیا، امروز یکم جولای ۲۰۱۷، لیست جدید مشاغل مورد احتیاج ویزا‌های ۱۸۹، ۱۹۰ و ۴۸۹ را اعلام کرد.   بر خلاف شایعات گفته شده طی‌ چند ماه گذشته، این تغیرات تاثیر چندانی بر روی اکثر رشته‌ها نخواهد داشت:   سیستم امتیازدهی برای هر ۳ نوع ویزا تفاوتی‌ با قبل نکرده است.   متقاضیان ویزاهای ۱۸۹ و ۴۸۹ خانواد‌گی باید رشتهٔ خودرا از لیست MLTSSL  و متقاضیان ویزاهای ۱۹۰ و ۴۸۹ ایالتی‌ باید رشته خود را از MLTSSL  با یا STSOL انتخاب نمایند.   اکثر رشته‌های فنی‌ و مهندسی‌ بدون تغییر در لیست MLTSSL باقی‌ مانده اند.   چند رشته از لیست قبلی MLTSSL به STSOL منتقل شده اند. این به معنیست که این رشته‌ها حتما باید اسپانسر ایالتی‌ داشته باشند:  Sea Transport Professionals , Psychotherapists, Production Manager (Mining) and Anaesthetists     ۱۲ رشته به طور کامل از تمامی‌ لیست‌ها حذف شده اند : Equipment Hire Manager, Fleet Manager, Picture   ادامه »

کسب شهروندی استرالیا دشوارتر می‌شود

۳۰فروردین
۱۳۹۶

استرالیا روند کسب شهروندی این کشور را دشوارتر خواهد کرد. این اقدام در چارچوب بازنگری در روند مهاجرت به این کشور صورت می‌گیرد. مالکوم ترنبول، نخست وزیر استرالیا، گفته کسانی که در صدد کسب اقامت و شهروندی از این کشورهستند باید آزمون‌های دشوارتری را در مورد مهارت‌های زبان انگلیسی بگذرانند. او افزوده که این افراد همچنین باید نشان دهند که به "ارزش‌های جامعه استرالیا" پایبند هستند. داوطلبان کسب شهروندی قبل از درخواست شهروندی باید ۴ سال به عنوان "مقیم دائم" در استرالیا اقامت داشته باشند که این زمان ۳ سال طولانی‌تر از مدت زمان فعلی است . نخست‌ وزیر استرالیا همچنین گفته که این تغییرات با این هدف صورت می‌گیرد که مهاجران با جامعه این کشور همسوتر شوند. به گفته آقای ترنبول "بسیار مهم است که مهاجران دریابند که باید به ارزش‌های جامعه استرالیا متعهد باشند." این اقدامات در حالی صورت گرفته که دو   ادامه »

استرالیا صدور ویزای کار موقت را لغو می‌کند

۲۹فروردین
۱۳۹۶

دولت استرالیا صدور ویزای کار موقت را متوقف کرده است . روز سه‌شنبه، ۲۹ فروردین (۱۸ آوریل)، مالکوم ترنبول، نخست وزیر استرالیا، گفت که دولت تصمیم گرفته است تا صدور ویزای کار موقت را متوقف کند و به جای آن برنامه‌ای را به اجرا بگذارد که طبق آن، صدور ویزا مستلزم آشنایی بهتر با زبان انگلیسی و مهارت کاری بالاتر خواهد بود. نخست وزیر استرالیا گفته است که "اصلاحات مورد نظر ما تنها یک هدف دارد: تاکید بر شغل برای استرالیایی و ارزش‌های استرالیایی." او افزوده است که تغییرات جدید باعث خواهد شد تا نیروی کار دارای مهارت بالاتر وارد استرالیا شود و در استخدام کارگر، "بیکاران استرالیایی در برابر نیروی کار ارزان کشورهای مهاجرخیز اولویت داشته باشند." آقای تورنبول گفته است که "اگرچه ما ملتی متشکل از مهاجران هستیم اما این واقعیت هم نباید نادیده گرفته شود که شغل استرالیایی حق کارگر استرالیایی است." نخست وزیر استرالیا   ادامه »

به حد نصاب رسیدن برخی‌ مشاغل مورد نیاز مهاجرت

۰۵فروردین
۱۳۹۶

طبق آخرین اعلامیه اداره مهاجرت استرالیا مشاغل زیر به حد نصاب خود رسیده و تا جولای ۲۰۱۷ دعوتنامه ای‌ برای باز کردن پرونده مهاجرت برای این رشته‌ها صادر نخواهد شد.    263111 Computer Network and Systems Engineer 263112 Network Administrator 263113 Network Analyst 233911 Aeronautical Engineer 233912 Agricultural Engineer 233913 Biomedical Engineer 233914 Engineering Technologist 233915 Environmental Engineer 233916 Naval Architect 233999 Engineering Professionals nec  شایان ذکر است که همچنان متقاضیان میتوانند پرونده اسسمنت خود را باز کرده و بعداز جولای ۲۰۱۷ نبست به باز کردن پرونده مهاجرت خود اقدام نمایند.   لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ادامه »

آخرین وضعیت ارسال دعوتنامه برای ویزاهای مهاجرت از طریق مهارت - فروردین ۱۳۹۶

۰۱فروردین
۱۳۹۶

ادارهٔ مهاجرت استرالیا آخرین گزارش ارسال دعوتنامه مهاجرت از طریق مهارت را در وبسایت خود منتشر کرده است. اکثر دعوتنامه ویزای ۱۸۹ بر اساس ۶۰ امتیاز ارسال شده است. البته رشته‌های"تناسبی" از این قاعده مستثنی میباشند. رشته‌های تناسبی رشته‌های هستند که بدلیل تعداد بالای متقاضی و از طرفی‌ ظرفیت کم، تنها تعداد محدودی دعوتنامه در هر ماه دریافت میکنند که این دعوتنامه‌ها عموما برای متقاضیانی که بالای ۶۰ امتیاز دارند ارسال میشود.   آنالیز دعوت این رشته‌های "تناسبی"به قرار زیر است: ۱. رشته  Accountants  مدت زمان متوسط برای انتظار ۲۲ هفته و حداقل امتیاز مورد نیاز ۷۰ می‌باشد.   ۲. رشته های Auditors, Company Secretaries and Corporate Treasurers  مدت زمان متوسط برای انتظار ۱۲ هفته و حداقل امتیاز مورد نیاز ۷۰ می‌باشد. ۳. رشته های ICT Business and System Analysts  مدت زمان متوسط برای انتظار ۳۱ هفته و حداقل امتیاز مورد نیاز ۶۵   ادامه »

  ۱   ۲   ۳