اخبار 

لیست جدید مشاغل مورد نیاز ایالتACT استرالیا

۱۱شهریور
۱۳۹۵

ایالت کانبرا (ACT) لیست جدید مشاغل مورد نیاز خود را برای ویزاهای ۱۹۰ و ۴۸۹ اعلام کرد. طبق این لیست جدید، مشاغل زیر برای اسپانسرشیپ باز شده اند: Corporate Services Manager Human Resource Adviser Recruitment Consultant Workplace Relations Adviser Graphic Designer Illustrator Multimedia Designer Web Designer Industrial Engineer Mechanical Engineer Production or Plant Engineer و مشاغل زیر از لیست حذف شده اند که بدین معنیست که امکان اسپانسر گرفتن از این ایالت برای این رشته‌ها وجود ندارد: Sales and Marketing Manager Advertising Manager Public Relations Manager Engineering Manager Cafe or Restaurant Manager Financial Investment Manager Policy Analyst Management Consultant Organisation and Methods Analyst Solicitor Enrolled Nurse Mothercraft Nurse   لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید   ادامه »

تغیرات در لیست اسپانسرشیپ ایالت استرالیایی جنوبی

۴تیر
۱۳۹۵

از تاریخ ۴ جولای ۲۰۱۶، ایالت استرالیا جنوبی شرایط جدیدی برای اسپانسرشیپ در نظر خواهد گرفت. به عنوانه مثال، متقاضیان رشتهٔ کامپیوتر باید حتما ۶۵ امتیاز داشته باشند تا بتوانند برای ۵ امتیاز اسپانسرشیپ اقدام کنند. به عبارت دیگر اگر متقاضی بدون اسپانسرشیپ ۶۰ امتیاز دارد، نمی‌تواند برای گرفتن ۵ امتیاز این ایالت اقدام کند.   این قانون برای اشخاصی‌ که در حال حاضر در ایالت استرالیا جنوبی مشغول کار هستند و یا مدرک تحصیلی‌ از این ایالت دارن اعمال نمیگردد. لیست جدید مشاغل مورد نیاز، اواخر ماه جولای در وبسایت این ایالت اعلام خواهد شد.       لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ادامه »

تغییر در لیست مشاغل مورد نیاز مهاجرت

۲۹اردیبهشت
۱۳۹۵

طبق آخرین اعلامیه ادارهٔ مهاجرت، از تاریکه اول جولای ۲۰۱۶ مشاغل زیر از لیست SOL به CSOL لیست منتقل خواهند شد؛ این بدان معنی‌ است که این مشاغل حتما احتیاج به اسپانسر ایالتی‌ خواهند داشت. Mining Engineers Petroleum Engineers Metallurgist Environmental Health Officer Occupational Health and Safety Adviser Dental Hygienist Dental Prosthetist Dental Technician Dental Therapist     همچنین ۲ رشتهٔ زیر از لیست CSOL به SOL لیست منتقل خواهند شد که در حقیقت به اسپانسرشیپ احتیاج نخواهند داشت Orthotists and Prosthetists Audiologists   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید   ادامه »

بسته شدن لیست اسپانسرشیپ ایالتی‌ کانبرا

۲۸اسفند
۱۳۹۴

از تاریخ ۱۸ مارس ۲۰۱۶ لیست اسپانسرشیپ ایالتی‌ کانبرا به روی متقاضیان بسته خواهد شد. این به این معنی‌ خواهد بود که متقاضیانی که مایل به دریافت اسپانسرشیپ از این ایالت خواهند بود باید تا ژولای ۲۰۱۶ صبر کنند تا لیست‌های جدید مجددا باز شود. شایان ذکر است که این لیست فقط به متقاضیانی که خارجی استرالیا زندگی‌ میکنند بسته خواهد بود و کسانی‌ که از داخل استرالیا اقدام میکنند این لیست همچنان اعتبار دارد.   لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ادامه »

توقف صدور ویزا بیزینس مدیریتی ۴۵۷

۲دی
۱۳۹۴

مطابق آخرین تغیرات قوانین مهاجرت، صدور ویزای بیزینس مدیریتی ۴۵۷ (Self-Sponsorship) تقریبا غیر ممکن خواهد بود. در گذشته متقاضیان می‌توانستند با ایجاد یک نمایندگی‌ (برنچ) در داخل استرالیا برای دریافت این ویزا اقدام کنند. ولی‌ بر اساس قوانین جدید یک شرکت ثبت شده در استرالیا نمی‌تواند برای مالکین ، سهامداران و همچنین اقوام مالکین خود ویزای میدیرتی بگیرد. بر طبق این قانونه جدید، ادارهٔ مهاجرت موظف است که حین بررسی پرونده بیزینس مدیریتی ۴۵۷، سوابق شرکت ثبت شده در استرالیا رو موررد بررسی قرار دهد تا مشخص گردد که آیا هیچ کدام از متقاضیان این ویزا از مدیران یا سهامداران آن شرکت هستند یا خیر.   لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.   ادامه »

اضافه شدن آزمون تافل به لیست امتحانات زبان مورد قبول انجمن مهندسین استرالیا

۲آذر
۱۳۹۴

انجمن مهندسین استرالیا بتازگی علم کرد که از تاریخ اول ژانویه ۲۰۱۶ آزمون تافل هم علاوه بر آیلتس برای تادیه مدارک مهندسی‌(اسسمنت) مورد قبول خواهد بود.اضافه شدن این آزمون زبان سبب میشود که متقاضیان مهاجرت که مدرک مهندسی‌ دارند، گزینه‌های بیشتری برای امتحان زبان مرحلهٔ اسسمنت داشته باشند.   برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید. ادامه »

آخرین وضیعت لیست مشاغل مورد نیاز مهاجرت از طریق مهارت

۶آبان
۱۳۹۴

آخرین وضعیت مشاغل مورد نیاز برای مهاجرت از طریقه مهارت و امتیاز لازم برای هر رشته به قرار زیر است:   رشتهٔ حسابداری در ماه گذشته تنها ۵۰ مورد  رشتهٔ حسابداری موفق به باز کردن پرونده مهاجرت شدند. با توجه ظرفیت این رشته و تعداد متقاضیان، هم اکنون حداقل امتیاز مورد نیاز برای متقاضیان رشتهٔ حسابداری ۷۰ امتیاز می‌باشد و متقاضیان باید حدود ۸ هفته منتظر تأییدیه اداره مهاجرت جهت باز کردن پرونده بمانند.   رشتهٔ کامپیوتر ( سیستم انالیست) حداقل  امتیاز مورد نیاز ۶۵ و زمان انتظار ۱۱ هفته می‌باشد.   رشتهٔ کامپیوتر (برنامه‌نویسی و نرم افزار) حداقل  امتیاز مورد نیاز ۶۵ ولی‌ همچنان تعدادی پرونده با ۶۰ امتیاز هم دعوت میشوند.   رشته حسابرسی در حال حاضر این رشته به حد نصاب رسیده و بسته شده است. متقاضیان باید تا جولای ساله آینده منتظر بمانند که بتوانند پرونده خودرا باز کنند.     متقاضیان ویزی   ادامه »

توقف صدور ویزا‌های زیر گروه ۱۷۵، ۱۷۶ و ۴۷۵

۱مهر
۱۳۹۴

طبق اطلأعیه اداره مهاجرت استرالیا، متقاضیانی که ویزای مهارت خود را با سیستم قدیمی‌ ( مربوط به ۵ سالِ پیش) باز نموده‌اند و هنوز ویزای خودرا دریافت نکردند، میتوانند هزینهٔ پرداخت شده را دریافت کنند. این متقاضیان باید بر اساس ویزا و سیستمِ جدید مهاجرت مجددا پرونده مهاجرت خودرا باز کنند. این قانون شامل افرادی که هم‌اکنون در استرالیا هستند و پرونده خودرا از داخل استرالیا باز کردند نمی‌شود و پرونده این افراد همچنان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.   لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ادامه »

توقف صدور برچسب ویزا استرالیا

۷شهریور
۱۳۹۴

طبق آخرین اعلامیه ادارهٔ مهاجرت، از تاریخ اول سپتامبر (۱۰ شهریور) برچسب ویزای استرالیا دیگر صادر نخواهد شد و متقاضیان مهاجرت به استرالیا تنها کافیست نامهٔ اعطای ویزای خود را هنگام ورود به استرالیا همراه داشته باشند.   لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید ادامه »

لیستِ مشاغل مورد نیاز مهاجرت به همراه سقف هر شغل

۱۶تیر
۱۳۹۴

پیرو اعلام لیست مشاغل مورد نیاز برای مهاجرت در تاریخ اول جولای، امروز ادارهٔ مهاجرت سقف هر شغل را نیز اعلام کرد. طبقه این لیست ، رشته حسابداری بیشترین کاهش را در مقایسه با بقیه رشته‌ها دارا می‌باشد. بطوریکه امسال فقط ۲۵۲۵ پرونده حسابداری اقامت دائم دریافت خواهند کرد. این در حالیست که سال گذشته بیش از ۵۰۰۰ پرونده حسابداری اقامت دائم دریافت کردند.   لیست کامل رشته‌ها و تغییرات آنها نسبت به سال گذشته به ترتیب زیر است:       ANZSCO Group Description Ceiling 2016 Ceiling 2015 Invitations 2015 % Filled 1331 Construction Managers 5,640 5,178 128 2.5% 1332 Engineering Managers 1,014 1,428 43 3.0% 1335 Production Managers 3,582 3,132 4 0.1% 1341 Child Care Centre   ادامه »

  ۱   ۲   ۳