گروه وکلای رسمی و ثبت شده مهاجرت استرالیا؛ تو-اوشنیا

اخبار 

تغییر در لیست مشاغل مورد نیاز مهاجرت

28اردیبهشت
1395

طبق آخرین اعلامیه ادارهٔ مهاجرت، از تاریکه اول جولای ۲۰۱۶ مشاغل زیر از لیست SOL به CSOL لیست منتقل خواهند شد؛ این بدان معنی‌ است که این مشاغل حتما احتیاج به اسپانسر ایالتی‌ خواهند داشت. Mining Engineers Petroleum Engineers Metallurgist Environmental Health Officer Occupational Health and Safety Adviser Dental Hygienist Dental Prosthetist Dental Technician Dental Therapist     همچنین ۲ رشتهٔ زیر از لیست CSOL به SOL لیست منتقل خواهند شد که در حقیقت به اسپانسرشیپ احتیاج نخواهند داشت Orthotists and Prosthetists Audiologists   لطفا برای کسب اطلاعات   ادامه »

بسته شدن لیست اسپانسرشیپ ایالتی‌ کانبرا

27اسفند
1394

از تاریخ ۱۸ مارس ۲۰۱۶ لیست اسپانسرشیپ ایالتی‌ کانبرا به روی متقاضیان بسته خواهد شد. این به این معنی‌ خواهد بود که متقاضیانی که مایل به دریافت اسپانسرشیپ از این ایالت خواهند بود باید تا ژولای ۲۰۱۶ صبر کنند تا لیست‌های جدید مجددا باز شود. شایان ذکر است که این لیست فقط به متقاضیانی که خارجی استرالیا زندگی‌ میکنند بسته خواهد بود و کسانی‌ که از داخل استرالیا اقدام میکنند این لیست همچنان اعتبار دارد.   لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ادامه »

توقف صدور ویزا بیزینس مدیریتی ۴۵۷

1دی
1394

مطابق آخرین تغیرات قوانین مهاجرت، صدور ویزای بیزینس مدیریتی ۴۵۷ (Self-Sponsorship) تقریبا غیر ممکن خواهد بود. در گذشته متقاضیان می‌توانستند با ایجاد یک نمایندگی‌ (برنچ) در داخل استرالیا برای دریافت این ویزا اقدام کنند. ولی‌ بر اساس قوانین جدید یک شرکت ثبت شده در استرالیا نمی‌تواند برای مالکین ، سهامداران و همچنین اقوام مالکین خود ویزای میدیرتی بگیرد. بر طبق این قانونه جدید، ادارهٔ مهاجرت موظف است که حین بررسی پرونده بیزینس مدیریتی ۴۵۷، سوابق شرکت ثبت شده در   ادامه »

اضافه شدن آزمون تافل به لیست امتحانات زبان مورد قبول انجمن مهندسین استرالیا

1آذر
1394

انجمن مهندسین استرالیا بتازگی علم کرد که از تاریخ اول ژانویه ۲۰۱۶ آزمون تافل هم علاوه بر آیلتس برای تادیه مدارک مهندسی‌(اسسمنت) مورد قبول خواهد بود.اضافه شدن این آزمون زبان سبب میشود که متقاضیان مهاجرت که مدرک مهندسی‌ دارند، گزینه‌های بیشتری برای امتحان زبان مرحلهٔ اسسمنت داشته باشند.   برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید. ادامه »

آخرین وضیعت لیست مشاغل مورد نیاز مهاجرت از طریق مهارت

5آبان
1394

آخرین وضعیت مشاغل مورد نیاز برای مهاجرت از طریقه مهارت و امتیاز لازم برای هر رشته به قرار زیر است:   رشتهٔ حسابداری در ماه گذشته تنها ۵۰ مورد  رشتهٔ حسابداری موفق به باز کردن پرونده مهاجرت شدند. با توجه ظرفیت این رشته و تعداد متقاضیان، هم اکنون حداقل امتیاز مورد نیاز برای متقاضیان رشتهٔ حسابداری ۷۰ امتیاز می‌باشد و متقاضیان باید حدود ۸ هفته منتظر تأییدیه اداره مهاجرت جهت باز کردن پرونده بمانند.   رشتهٔ کامپیوتر ( سیستم انالیست) حداقل  امتیاز مورد   ادامه »

توقف صدور ویزا‌های زیر گروه ۱۷۵، ۱۷۶ و ۴۷۵

31شهریور
1394

طبق اطلأعیه اداره مهاجرت استرالیا، متقاضیانی که ویزای مهارت خود را با سیستم قدیمی‌ ( مربوط به ۵ سالِ پیش) باز نموده‌اند و هنوز ویزای خودرا دریافت نکردند، میتوانند هزینهٔ پرداخت شده را دریافت کنند. این متقاضیان باید بر اساس ویزا و سیستمِ جدید مهاجرت مجددا پرونده مهاجرت خودرا باز کنند. این قانون شامل افرادی که هم‌اکنون در استرالیا هستند و پرونده خودرا از داخل استرالیا باز کردند نمی‌شود و پرونده این افراد همچنان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.   لطفا   ادامه »

توقف صدور برچسب ویزا استرالیا

6شهریور
1394

طبق آخرین اعلامیه ادارهٔ مهاجرت، از تاریخ اول سپتامبر (۱۰ شهریور) برچسب ویزای استرالیا دیگر صادر نخواهد شد و متقاضیان مهاجرت به استرالیا تنها کافیست نامهٔ اعطای ویزای خود را هنگام ورود به استرالیا همراه داشته باشند.   لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید ادامه »

لیستِ مشاغل مورد نیاز مهاجرت به همراه سقف هر شغل

15تیر
1394

پیرو اعلام لیست مشاغل مورد نیاز برای مهاجرت در تاریخ اول جولای، امروز ادارهٔ مهاجرت سقف هر شغل را نیز اعلام کرد. طبقه این لیست ، رشته حسابداری بیشترین کاهش را در مقایسه با بقیه رشته‌ها دارا می‌باشد. بطوریکه امسال فقط ۲۵۲۵ پرونده حسابداری اقامت دائم دریافت خواهند کرد. این در حالیست که سال گذشته بیش از ۵۰۰۰ پرونده حسابداری اقامت دائم دریافت کردند.   لیست کامل رشته‌ها و تغییرات آنها نسبت به سال گذشته به ترتیب زیر   ادامه »

افزایش هزینه باز کردن انواع ویزاهای استرالیا

22اردیبهشت
1394

بنابر آخرین تغییرات قوانین مهاجرت و پیرو آخرین بودجه پیشنهادی دولت برای سال آینده، اکثر هزینه‌های ویزاهای استرالیا افزایشی بین ۲.۵ تا ۵۰ درصد خواهند داشت. این افزایش هزینه‌ها از اول ژولای ۲۰۱۵ به اجرا در خواهد آمد (برای دیدین آنها اینجا کلیک کنید). لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ادامه »

تغییر در شرایط زبان انگلیسی‌ برای متقاضیان ویزای کار و فارغ‌التحصیلان

31فروردین
1394

طبق آخرین تغییرات قوانین مهاجرت، برای اولین بار نمرهٔ متوسط زبان برای این دو نوع ویزا قابل قبول خواهد بود. به عنوان مثال، نمرهٔ متوسط ۶ آیلتس برای ویزا ۴۸۵ الزامیست. این درحالیست که پیش از این نمرهٔ حداقل ۶ در حد بند آیلتس مورد نیاز بود. برای ویزا کار ۴۵۷ نیز نمره متوسطه ۵ آیلتس با حداقل ۴.۵ در هر بند مورد قبول می‌باشد.   لطفا برای اطلات بیشتر با ما تماس بگیرید.   ادامه »

  1   2   3