گروه وکلای مهاجرت استرالیا؛ تو-اوشنیا

اخبار 

به حد نصاب رسیدن برخی‌ مشاغل مورد نیاز مهاجرت

۰۵فروردین
۱۳۹۶

طبق آخرین اعلامیه اداره مهاجرت استرالیا مشاغل زیر به حد نصاب خود رسیده و تا جولای ۲۰۱۷ دعوتنامه ای‌ برای باز کردن پرونده مهاجرت برای این رشته‌ها صادر نخواهد شد.    263111 Computer Network and Systems Engineer 263112 Network Administrator 263113 Network Analyst 233911 Aeronautical Engineer 233912 Agricultural Engineer 233913 Biomedical Engineer 233914 Engineering Technologist 233915 Environmental Engineer 233916 Naval Architect 233999 Engineering Professionals nec  شایان ذکر است که همچنان متقاضیان میتوانند پرونده اسسمنت خود را باز کرده و بعداز جولای ۲۰۱۷ نبست به باز کردن پرونده مهاجرت خود اقدام نمایند.   لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ادامه »

آخرین وضعیت ارسال دعوتنامه برای ویزاهای مهاجرت از طریق مهارت - فروردین ۱۳۹۶

۰۱فروردین
۱۳۹۶

ادارهٔ مهاجرت استرالیا آخرین گزارش ارسال دعوتنامه مهاجرت از طریق مهارت را در وبسایت خود منتشر کرده است. اکثر دعوتنامه ویزای ۱۸۹ بر اساس ۶۰ امتیاز ارسال شده است. البته رشته‌های"تناسبی" از این قاعده مستثنی میباشند. رشته‌های تناسبی رشته‌های هستند که بدلیل تعداد بالای متقاضی و از طرفی‌ ظرفیت کم، تنها تعداد محدودی دعوتنامه در هر ماه دریافت میکنند که این دعوتنامه‌ها عموما برای متقاضیانی که بالای ۶۰ امتیاز دارند ارسال میشود.   آنالیز دعوت این رشته‌های "تناسبی"به قرار زیر است: ۱. رشته  Accountants  مدت زمان متوسط برای انتظار ۲۲ هفته و حداقل امتیاز مورد نیاز ۷۰ می‌باشد.   ۲. رشته های Auditors, Company Secretaries and Corporate Treasurers  مدت زمان متوسط برای انتظار ۱۲ هفته و حداقل امتیاز مورد نیاز ۷۰ می‌باشد. ۳. رشته های ICT Business and System Analysts  مدت زمان متوسط برای انتظار ۳۱ هفته و حداقل امتیاز مورد نیاز ۶۵ ... ادامه »

آخرین وضعیت ارسال دعوتنامه برای ویزاهای مهاجرت از طریق مهارت

۳۰دی
۱۳۹۵

ادارهٔ مهاجرت استرالیا آخرین گزارش ارسال دعوتنامه مهاجرت از طریق مهارت را در وبسایت خود منتشر کرده است. بر اساس این گزارش در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ تعداد ۱۸۵۹ دعوتنامه برای ویزا ۱۸۹ صادر شده است که در مقایسه با تعداد دعوتنامه تاریخ ۷ دسامبر به میزان ۶۰۶ عدد بیشتر می‌باشد.   اکثر دعوتنامه ویزای ۱۸۹ بر اساس ۶۰ امتیاز ارسال شده است. البته رشته‌های"تناسبی" از این قاعده مستثنی میباشند. رشته‌های تناسبی رشته‌های هستند که بدلیل تعداد بالای متقاضی و از طرفی‌ ظرفیت کم، تنها تعداد محدودی دعوتنامه در هر ماه دریافت میکنند که این دعوتنامه‌ها عموما برای متقاضیانی که بالای ۶۰ امتیاز دارند ارسال میشود.   آنالیز دعوت این رشته‌های "تناسبی"به قرار زیر است : ۱. رشته  Accountants  مدت زمان انتظار برای دعوت شدن توسط ادارهٔ مهاجرت همچنان برای این رشته در حال افزایش است. هم اکنون مدت زمان متوسط برای انتظار ۱۴ ... ادامه »

احتمال تغییر در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا

۱۱آذر
۱۳۹۵

طبق آخرین اعلامیه ادارهٔ آموزش و پرورش استرالیا، احتمالا ۵۲ رشته از لیست مشاغل مهاجرت حذف خواهند شد. ادارهٔ آموزش و پرورش استرالیا، هر سال لیست مشاغل مورد نیاز مهاجرت را بازبینی کرده و بر اساس وضعیت بازارِ کار پیشنهادات خود را به اداره مهاجرت اعلام می‌کند.   در لیست پیشنهادی برای سال آینده رشته‌های زیر حذف شده اند : اکثر رشته‌های مهندسی‌ حسابداری و حسابرسی آشپزی علوم آزمایشگاهی اکثر رشته پزشکی‌ رشته‌های پیراپزشکی حقوق و وکالت   چند نکنهٔ مهم در مورد این لیست پیشنهادی : این لیست لزوما لیست نهائی برای مهاجرت نخواهد بود. صرفاً احتمال حذف این مشاغل مطرح شده است. اکثر این مشاغل در لیست پیشنهادی سال گذشته ادارهٔ آموزش و پرورش هم حذف شده بودند ولی‌ ادارهٔ مهاجرت با آن مخالفت کرده بود. اگر این لیست امسال تأیید شود، تاریخ اجرای آن ژولای ۲۰۱۷ خواهد بود.   متقاضیانی که در یکی‌ از ... ادامه »

ویزای موقت جدید برای والدین

۰۹مهر
۱۳۹۵

ادارهٔ مهاجرت استرالیا قصد دارد از جولای ۲۰۱۷ ویزای جدیدی برای والدین افراد مقیم استرالیا ارائه کند.   این ویزا یک ویزای موقت ۵ ساله می‌باشد که همانند ویزای توریستی شخص متقاضی حتما باید بیمه درمانی از استرالیا به همراه داشته باشد. همچنین حتما باید حداقل یکی‌ از فرزندان متقاضی در استرالیا اقامت دائم و یا شهروندی داشته باشد.   بر خلاف ویزای توریستی ، والدینی که با این ویزا به استرالیا وارد میشوند، احتیاجی به گذراندن ۶ ماه از هر ۱۸ ماه در خارج از استرالیا را نخواهند داشت. به عبارت دیگر هیچ شرطی برای مدت زمان اقامت والدین در مدت ۵ سال وجود ندارد.   نکتهٔ منفی این نوع ویزا هزینهٔ بالاتر آن‌ نسبت به ویزای توریستی می‌باشد.     لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ادامه »

لیست اسپانسرشیپ ایالت کانبرا بروی متقاضیان خارج از استرالیا بسته شد

۲۶شهریور
۱۳۹۵

تنها ۱۰ روز بعداز اعلام لیست اسپانسرشیپ ایالت کانبرا(ACT) استرالیا، این ایالت اعلام کرد که این لیست برای متقاضیان خارج از استرالیا تا سال ۲۰۱۷ بسته خواهد بود.   متقاضیان اسپانسرشیپ در داخل استرالیا همچنان میتوانند پرونده خود را برای بررسی به این ایالت ارسال کنند.   این قانون شامل پرونده‌های در جریان این ایالت نخواهد شد.   لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ادامه »

لیست جدید مشاغل مورد نیاز ایالتACT استرالیا

۱۰شهریور
۱۳۹۵

ایالت کانبرا (ACT) لیست جدید مشاغل مورد نیاز خود را برای ویزاهای ۱۹۰ و ۴۸۹ اعلام کرد. طبق این لیست جدید، مشاغل زیر برای اسپانسرشیپ باز شده اند: Corporate Services Manager Human Resource Adviser Recruitment Consultant Workplace Relations Adviser Graphic Designer Illustrator Multimedia Designer Web Designer Industrial Engineer Mechanical Engineer Production or Plant Engineer و مشاغل زیر از لیست حذف شده اند که بدین معنیست که امکان اسپانسر گرفتن از این ایالت برای این رشته‌ها وجود ندارد: Sales and Marketing Manager Advertising Manager Public Relations Manager Engineering Manager Cafe or Restaurant Manager Financial Investment Manager Policy Analyst Management Consultant Organisation and Methods Analyst Solicitor Enrolled Nurse Mothercraft Nurse   لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید   ادامه »

تغیرات در لیست اسپانسرشیپ ایالت استرالیایی جنوبی

۰۳تیر
۱۳۹۵

از تاریخ ۴ جولای ۲۰۱۶، ایالت استرالیا جنوبی شرایط جدیدی برای اسپانسرشیپ در نظر خواهد گرفت. به عنوانه مثال، متقاضیان رشتهٔ کامپیوتر باید حتما ۶۵ امتیاز داشته باشند تا بتوانند برای ۵ امتیاز اسپانسرشیپ اقدام کنند. به عبارت دیگر اگر متقاضی بدون اسپانسرشیپ ۶۰ امتیاز دارد، نمی‌تواند برای گرفتن ۵ امتیاز این ایالت اقدام کند.   این قانون برای اشخاصی‌ که در حال حاضر در ایالت استرالیا جنوبی مشغول کار هستند و یا مدرک تحصیلی‌ از این ایالت دارن اعمال نمیگردد. لیست جدید مشاغل مورد نیاز، اواخر ماه جولای در وبسایت این ایالت اعلام خواهد شد.       لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ادامه »

تغییر در لیست مشاغل مورد نیاز مهاجرت

۲۸اردیبهشت
۱۳۹۵

طبق آخرین اعلامیه ادارهٔ مهاجرت، از تاریکه اول جولای ۲۰۱۶ مشاغل زیر از لیست SOL به CSOL لیست منتقل خواهند شد؛ این بدان معنی‌ است که این مشاغل حتما احتیاج به اسپانسر ایالتی‌ خواهند داشت. Mining Engineers Petroleum Engineers Metallurgist Environmental Health Officer Occupational Health and Safety Adviser Dental Hygienist Dental Prosthetist Dental Technician Dental Therapist     همچنین ۲ رشتهٔ زیر از لیست CSOL به SOL لیست منتقل خواهند شد که در حقیقت به اسپانسرشیپ احتیاج نخواهند داشت Orthotists and Prosthetists Audiologists   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید   ادامه »

بسته شدن لیست اسپانسرشیپ ایالتی‌ کانبرا

۲۷اسفند
۱۳۹۴

از تاریخ ۱۸ مارس ۲۰۱۶ لیست اسپانسرشیپ ایالتی‌ کانبرا به روی متقاضیان بسته خواهد شد. این به این معنی‌ خواهد بود که متقاضیانی که مایل به دریافت اسپانسرشیپ از این ایالت خواهند بود باید تا ژولای ۲۰۱۶ صبر کنند تا لیست‌های جدید مجددا باز شود. شایان ذکر است که این لیست فقط به متقاضیانی که خارجی استرالیا زندگی‌ میکنند بسته خواهد بود و کسانی‌ که از داخل استرالیا اقدام میکنند این لیست همچنان اعتبار دارد.   لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ادامه »

  ۱   ۲   ۳