گروه وکلای مهاجرت استرالیا و نیوزیلند؛ تو-اوشنیا

درباره ما 

وکیل رسمی و ثبت شده مهاجرت به استرالیا را از ما بخواهید
 

تو اوشنیا ارائه دهنده خدمات مشاورۀ مهاجرت به استرالیا و اقامت استرالیا (هم اقامت دائم و هم اقامت موقت) می‌باشد.
مجموعه خدمات ما، از تکمیل فرم‌ متداول درخواست ویزا تا تقاضای ویزاهای پیچیده که نیازمند ارائه استدلال واسناد می باشد را شامل میشود.
استرالیا دارای سیستم ویزای بسیار پیچیده و قانونمندی است. بنابراین ضروری است فرم های تقاضای ویزا در کمال دقت  و مطابق با الزامات قانونی تکمیل شود؛
و این تخصص ماست. 

چرا تو-اوشنیا؟

وجه تمایز تو اوشنیا با دیگر شرکت های مهاجرتی، درک کامل تمامی نیازهای مشتریان و ارائه راه حلی جامع است که نیازهای شما را به بهترین نحو برطرف می سازد.
وکلای باتجربه ما آمادگی دارند تا خدماتِ یاد شده را در سطوح مختلف به شما ارائه کنند. این خدمات شامل فرآیند تقاضای ویزا ازمرحلهٔ اقدام تا صدور ویزا، خدمات پس از لندینگ و یا تنها ارائه راهنمایی در مراحل مختلف آن است. با بهره‌گیری از اطلاعات کامل و به روز متخصصین تو اوشنیا از قوانین مهاجرت استرالیا معمولاً امکان ارائه خدمات با هزینۀ ثابت میسر می‌باشد .
 
لطفاً توجه داشته باشیدکه تنها وکلای تأیید شدهٔ ادارهٔ مهاجرت استرالیا صلاحیت ارائه خدمات مهاجرتی به این کشور را دارند. بنابر این از شما تقاضا می کنیم که نام این افراد را در "فهرست وکلای تائید شده استرالیا" جستجو کنید تا از اعتبار شغلی آنان اطمینان حاصل کنید.

جهت کسب اطلاعات درباره اینکه آیا یک وکیل مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا هست یا خیر کافی است به لینک زیر مراجعه کرده و در سمت راست صفحه در قسمت Search for an agent نام خانوادگی یا شماره مجوز وکالت مهاجرت را وارد نمایید:
 
می‌خواهید بدانید وکیل‌تان مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا هست یا خیر؟
اینجا را کلیک کنید

با احترام
نیما کاظمی
وکیل رسمی‌ مهاجرت (۱۲۷۸۷۸۴)